(+90) 552 681 26 52
(+90) 532 773 40 47
info@palnetdijital.com
 

Performansa Dayalı

Sosyal Medya
Reklam Yönetimi

Sosyal medya kanallarının  sunduğu gelişmiş hedefleme teknolojilerini kullanarak yeni kullanıcılara ulaşmanızı ve e-ticaret sitenizi daha önce ziyaret etmiş kullanıcılara tekrar dokunmanızı sağlıyoruz.
Düşük maliyetlerle reklam vermenin akıllı yollu
Sosyal medya reklamları, ürün veya hizmetlerinizi tanıtarak web sitenize ziyaretçi çekmenin en uygun yollarından biridir. Büyük pazarlama maliyetlerine gerek duymaksızın, dilediğiniz bütçeyi belirleyerek hemen reklam vermeye başlayabilirsiniz
Akıllı hedefleme teknolojisi ile nokta atışı reklamlar
Sosyal medya platformları yaş, konum, ilgi alanı, cihaz ve kullanıcı davranışları gibi gelişmiş hedefleme seçenekleri sunar. Bu sayede sadece ürün veya hizmetleriniz ile ilgilenebilecek kullanıcılara reklam göstermiş olursunuz.
Hızlı sonuç elde edin
Sosyal medya reklamları hedef kitlenize anında ulaşmanızı sağlar. Böylece reklam verme hedeflerinize göre web sitenize trafik çekebilir, ürün veya hizmetlerinizin satışlarını kısa sürede artırabilirsiniz.

Instagram Reklamları

Dünyanın en çok tercih edilen  sosyal medya platformlarından olan Instagram ve Facebook, sesinizi kitlelere duyurmak için son derece etkilidir. Hem Facebook hem de Instagram hesaplarınızın profesyonel  yönetimi Palnet Technology güvencesi ile yapılır.
      Sosyal medya reklamları hakkında merak edilenler

Firmaların ürün veya hizmetlerin tanıtımında kullanıcılar ile iletişim kurmak için en etkili yol reklamdır. Günümüzde iletişimin  diğer elemanları gibi reklam da, işletmeler ve tüketiciler açısından vazgeçilmez bir olgu haline dönüştü. Böylesine bir rekabet ortamında ayakta kalmak, gelişmek ve büyümek adına reklamın rolü son derece önem kazanmaktadır.

Ayrıca  sosyal medya kullanımı her geçen gün artarken, firmalar  için de özel hedef kitleye ulaşmak adına vazgeçilmez bir araç haline geldi. Sosyal medya ile firmanızın , ürün veya hizmetlerinizi tanıtabilir; kampanya ve etkinliklerinizi duyurabilirsiniz. Bunun için sosyal medyanın en etkili platform olduğunu söylemek gerekir.

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, geleneksel pazarlama yöntemlerinden sıyrılan işletmeler daha hızlı büyüyor. Bunda en önemli etken dijital pazarlama yöntemlerini benimsiyor olmak. Firmalarının  stratejilerini belirleyen dijital pazarlama taktiklerinin en dikkat çekici faktörlerinden biri de sosyal medya reklamlarıdır.

 

 

Sosyal medyada reklamın etki gücü yüksek mi? Ne kadar önemli?
Sosyal medyada nasıl reklam verebilirim?
Fiyatlar nasıl belirleniyor?
Hangi platformlardan reklam vermek daha mantıklı?
Hedef kitleyi nasıl belirlerim?
Facebook Ads nedir?
Facebook reklam görseli için boyutlar ne olmalıdır?
Açtığım Facebook reklam hesabını nasıl kapatabilirim?
Instagram Alışveriş özelliği nasıl açılır?
Instagram Alışveriş özelliğini Türkiye’de kullanabilir miyim?

Facebook  Reklamları

Facebook’ta potansiyel müşterilerinize ulaşın. 2 milyonun üzerinde  işletme, hedef kitlesine ulaşmak için Facebook reklamlarını kullanıyor. 2 milyardan fazla kullanıcısıyla, en etkili sosyal medya mecrasında reklam vererek yeni potansiyel müşterilerinize ulaşın.
Instagram ile milyonlarca hedef müşterinize ulaşın. Instagram kullanıcılarının yüzde 85’i bir ürün veya hizmeti bu sosyal mecra sayesinde keşfetti. Ürün ve hizmetlerinizi, etkilleyici tasarım ve akıllı  hedeflemeler ile kitlenize sunarak satışlarınızı artırın.

Youtube Reklamları

Kullanıcıların internette en çok zaman geçirdiği etkinkinlerden biri de video izlemek. Dünya’nın en büyük  arama motorlarından biri  olan Youtube’da, ürün veya hizmetleriniz ile ilgili videoları hedef kitlenize ulaştırarak farkındalığınızı artırın!
Facebook ve Instagram

Hesaplarınızın Yönetimi

Dijital Pazarlama kanallarında reklam vermeye karar veremediniz mi?

Formu hemen doldurun, dijital pazarlama uzmanlarımız sizi gün içerisinde arasın.

Google partnerlerinden olan Palnet Technology, 17 yılı aşkın sektör  tecrübesi, profesyonel ekibi ve hizmet aşkıyla, dijital  dünyada yer almak isteyen işletmeleri hızla değişen dijital kanallara  adapte eden, Türkiye’nin önde gelen dijital reklam ajanslarından birisidir..
0552 681 26 52
0532 773 40 47
Karşıyaka İzmir
(+90) 552 681 26 52
(+90) 532 773 40 47
info@palnetdijital.com